“Якби мене спитали, що таке ЗЕМЛЯ, я відповів би — це планета, на якій живе ВОДА. А все інше від неї!” (Е. Ставський)

Торгова компанія «Бест-Вест»

— сучасне українське торгове підприємство. Нетрадиційні та гнучкі методи менеджменту, засновані на взаємовигідній співпраці дозволили нам зайняти провідну позицію серед підприємств, що займаються виробництвом та постачанням мінеральної води на український ринок.

Завдяки зусиллям керівництва компанії, відновлено виробництво однієї з найкращих мінеральних вод України – «Покутська», відомої широкому колу споживачів ще з 80-х років минулого сторіччя.

Легкість співпраці

Компанія «Бест-Вест» — це легкість співпраці, гнучкість дій, відкритість для нових ідей та починань. Участь у виставках дозволяє нам оперативно знайомитися з найновішими ринковими тенденціями та своєчасно реагувати на ринкові зміни.

Мета компанії «Бест-Вест» — створення довготривалих стосунків з партнерами завдяки надійності, гарному сервісу та своєчасному постачанню.

Сучасні технології

Вода, як і повітря, відноситься до важливішого фактору зовнішнього середовища. Вона забезпечує існування усього живого на землі, функціонування всіх процесів життєдіяльності організмів. Вважається, що питна вода є основним джерелом надходження в організм людини мінеральних речовин. Карпати – один із небагатьох збережених в Україні чистих регіонів. І саме для того, щоб Ви знову насолоджувалися неповторним кришталево-чистим смаком справжньої води, була пророблена дійсно велика праця! Ми повністю змінили обладнання на більш сучасне і потужне. Була проведена реконструкція виробництва. Підбір персоналу на конкурсній основі, дав нам змогу стверджувати, що працівники, а згодом і підприємство, що дотримується всього технологічного і правового регламенту, гарантує своєю продукцією найвищу якість!

Підтверджена якість

Спільно з «Українським науково-дослідницьким інститутом медичної реабілітації та курортології» (м. Одеса), була проведена повна державно-епідеміологічна експертиза якості продукції. Згідно результатів дослідження вміст мікроелементів мінерального джерела «Покутське» повністю відповідає найвищим стандартам якості, а загальна мінералізація становить 0,7 – 1,2 г/ дм3. Окремо слід відмітити, що мінеральна вода «Джерело Довбуша» Покутського родовища занесена до «Державного Реєстру мінеральних вод України», — і відноситься до ПРИРОДНИХ СТОЛОВИХ МІНЕРАЛЬНИХ ГІДРОКАРБОНАТНИХ ВОД, СКЛАДНОГО КАТІОННОГО СКЛАДУ. Саме це, дає змогу запевнити покупця в тому, що за хімічними і бактеріологічними показниками мінеральна вода «Джерело Довбуша» має стабільно-збалансований склад і відповідає нормативам чинного стандарту на мінеральні води. Тобто саме такою водою, прийом якої не має обмежень, повинні забезпечуватися діти і підлітки, промислові підприємства, лікувальні установи, родинні оселі, місця відпочинку і праці.

Наші партнери

Бажаєте працювати з нами?

Заповнюйте форму нижче, щоб ознайомитися з правилами